Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,15 zł , zmiana od tamtej pory: 19,13%

Długo czekam na solidny wzrost. Jak myślicie?

Zgłoś do moderatora
Już ponad rok mam akcje GTN, Pierwsza partia moich akcji mało rosła, potem był 1 dzień rok temu, gdy było 50%, skoczyło w trakcie dnia na 1,50 i myślałem że od nasteponego dnia będzie przynajmniej jeszcze jeden taki dzien więc trzymałem. Niestety zaczęło się osuwać, w tym czasie dokupowałem poniżej 1 zł i dopiero teraz po roku wzrosty mamy powolne ale do 1,42. Jak myślicie się sytuacja rozwinie? coś widać, że sprzedający nie mają już tyle do wysypania jak tydzień temu i pakiety sprzedażowe są "łykane szybko" ale nigdy nie wiadomo. Jestem dobrej myśli:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETIN -1,30% 1,37 2021-09-27 16:49:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.