Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,80 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Dlaczego zarząd FAM nie podał transparentnie jak inni?

Zgłoś do moderatora
Zarząd Herkules S.A. (Emitent, Spółka) informuje o otrzymaniu w dniu 30 października 2018 roku od VALUE Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z wydzielonym Subfunduszem 1( Fundusz) z siedzibą w Warszawie, reprezentowanego przez AgioFunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. (Towarzystwo) z siedzibą w Warszawie, jako akcjonariusza posiadającego ponad jedną dwudziestą kapitału zakładowego Herkules S.A., żądania złożonego na podstawie art. 401 §1 KSH, o dodanie do porządku obrad Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki zwołanego na 20 listopada 2018 roku
https://m.bankier.pl/wiadomosc/HERKULES-S-A-Zmiany-w-porzadku-obrad-Nadzwyczajnego-Walnego-Zgromadzenia-Herkules-S-A-zwolanego-na-20-listopada-2018-roku-7623581.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FAM 11,11% 1,80 2018-02-19 15:28:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.