Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,75 zł , zmiana od tamtej pory: 22,57%

Dlaczego właśnie zaczynamy rajd na szczyty ? Odpowiedź jednoznaczna

Zgłoś do moderatora
Zbliża się nieuchronnie termin publikacji wyroku , nikogo nie zna ale wszyscy wiedzą że jest już blisko ( oczywiście na podstawie analogicznych spraw , na podstawie składu sędziowskiego itp ) Będziemy mieć teraz wysyp propisowskich artykułów głoszących sukces rządu w walce z wrogimi siłami które chciały przejąć srebra rodowe , mniejsze lub większe popisy wirtuozów dziennikarstwa będą dyskretnie przemycane do opinii publicznej , ja nawet to kupuje , jak czytam jak uratowali strategiczne złoża węgla to aż mi się ciepło na sercu robi i pal licho te 4 czy 5 mld , przecież uratowali 90 mld , to wspaniały rząd . Oczywiście te paszkwile będą napędzały kurs akcji bo giełda liczy tylko dudki i ma gdzieś patriotyzm . Nadchodzi wlasnie najbardziej gorący okres dla spółki , tak jak napisał dzisiaj dziennikarzyna sługa PiSu jestesmy na ostatniej prostej jeśli chodzi o wyrok . Chcecie polemizować z dziennikarzami którzy mają dostęp do ludzi przy korycie ? :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENX 0,47% 2,15 2023-05-26 17:01:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.