Forum Giełda +Dodaj wątek

Dlaczego warto mieć IGORIE !!

Zgłoś do moderatora
Dlaczego uważam, iż Igoria jest najlepszą spółką na NC na obecne czasy:

- widać, że widmo konfliktu odbija się spadkami na większości spółek, ale nie na Igorii. Wymiana walut to jest coś co zawsze będzie nawet w dobie konfliktu (a moze nawet większe)
- Igoria Trade S.A. jest Unijną Instytucją Płatniczą i posiada zezwolenie do świadczenia usług płatniczych w 31 krajach w Europie.
- darmowy przelew do 34 banków !!
- otrzymanie od KNF zezwolenia na świadczenie usług płatniczych w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej
- ostanie infa:
- rozpoczęcie działalności w Czechach
- rozpoczęcie działalności na Słowacji
- nowe umowy z bankami w Czechach
- no i najważniejsze, zwiększenie udziału przez dużego akcjonariusza
- zwiększająca się popularność spółki, codzienne obroty w okolicach 100 000 zł
- rynek wymiany walut online to obecnie 20 milardów zł, i ma wzrosnąć o 70-80%. Igoria powiększając działalność docelowo na większość krajów w Europie może stać się liderem w tej branży
- Giełda Papierów Wartościowych przymierza się do wejścia w tą branżę, jak widać jest to tak dochodowy rynek, że GPW chce w niego wejść
- BARDZO MAŁY FF, akcji jest tak mało, że za chwile cieżko będzie kupić poniżej 5 zł, żaden z duzych akcjonariuszy nawet nie mysli o sprzedazy swoich udziałow (brak inf o zmniejszeniu)

Podsumowując, Igoria może stać się największym ekantorem w tej branży wartej na dzien dzisiejszy 20 miliardów zł. Ma papier z KNF, i może świadczyc uslugi w 31 krajach w Europie. Przy tak małym FF kurs może w 2 tygodnie poszybować powyżej 10 zł. Na gieldzie kupuje sie przyszlosc a Igoria bedzie ja miala.Sa to moje przemyslenia. Zapewne zaraz pojawia sie naganiacze na spadki, ktorzy beda wypisywac glupoty byle by jutro rano taniej kupic.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA 0,37% 0,27 2022-01-28 16:40:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.