Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,34 zł , zmiana od tamtej pory: 12,81%

Dlaczego w PL nie można kupić kopalni ?

Zgłoś do moderatora
Czy Bumech żałuje kupna Silesi ?
Dlaczego więc wszystkie kopalnie mają być skupione przez Państwo czyli za pieniądze podatników ?
Dlaczego za 1 PLN nie sprzedaje się ich prywatnym spółkom. Bumech czy Kopex pewnie chętnie przejęliby nawet kilak kopalń ale nikt im nie sprzeda.
Górnictwo w Polsce to PATOLOGIA. Zawsze było dotowane niezależnie czy notowania węgla były po 40$ czy 120$. Zawsze znalazły się uzasadnione wydatki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TAURONPE -1,31% 3,77 2021-09-17 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.