Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,08 zł , zmiana od tamtej pory: 3,67%

Dlaczego to wywali po kilkadziesiąt procent w górę za jakiś czas...

Zgłoś do moderatora
To jest dosyć oczywiste że teraz jest odbieranie akcji po taniości od wystraszonych, nierozumiejących spółki i tego gdzie włożyli pieniądze leszczy. Zakupili w covid, albo później na poziomie 20groszy myśląc ze jak spadło 50% od covidu to złapali Pana Boga za nogi. A taka jest prawda że spółka ma wyniki jakich nie miała nigdy, jej gry (co prawda tanie, ale już dawno których produkcja się zwróciła więc to odcinanie kuponów) są na listach bestsellerów w IV kwartale.
Wystarczy zobaczyć historię, raporty. I wiadomo że będzie tutaj ostry strzał do góry i już nikt nie zdąży się zapakować spowrotem, a Ci co oddali i są na peronach będą po prostu smutni.

Tutaj kilka rzeczy z raportu i nie tylko

a) najlepsze wyniki finansowe w historii
b) najgorszy kurs spółki w ostatnich 5 latach (w 2017 przychody wynosiły 1/6 tego co teraz nie uwzględniając jeszcze IV kw.)
c) list od prezesa w ostatnim raporcie i komentarze spółki do wyników
d) kapitalizacja 13,5 mln :) Śmiech...
e) przychody i zysk tylko za 3 kw. 2022 (IV może to przebić nawet 50-100%) 
f) 5 gier na liście bestsellerów Nintendo
g) te gry są naprawdę ciekawe. Proste, tanie i ciekawe. Nie dziwi dobra sprzedaż. Zobaczcie sobie graviter, destropolis itd..

Wszystkie ich gry na nintendo zobaczycie tutaj:
https://www.nintendo.com/search/?cat=gme&f=softwarePublisher&softwarePublisher=No%20Gravity%20Games

O innych nie będę pisała. W piątek było już chyba widać że ktoś nie wytrzymał i już odbiera. Jedyny minus jaki może jeszcze być w grudniu to zamykanie stratnych pozycji do optymalizacji podatkowej co może przy nierozsądnych ruchach działać podażowo. Ale Ci co mieli sprzedać raczej sprzedali. 8gr podejrzewam że za niedługo będzie historią.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NGGAMES 4,69% 0,08 2023-12-01 16:49:52