Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,74 zł , zmiana od tamtej pory: -17,57%

dlaczego tanieje i tanieć będzie

Zgłoś do moderatora
parę lat temu miałem akcje danks , wtedy kiedy spółka jeszcze zarabiała , i na koncie miała bodajże 3 mil gotówki i żadnych pomysłów co z tym zrobić , ale pewnego dnia przy cenie za akcję około 1 zł prezes wpadł na genialny pomysł żeby wyemitować akcje i rozwodnić kapitał to znaczy upokorzyć akcjonariuszy . Do dnia dzisiejszego kasa ta leży na koncie a akcjonariusze starcili 30 % na spadku kursu , po latach wiem że nie odzyska wiarygodności i nawet zmasowana nagonka przez sobotę i niedzielę nie wyciągnęła tego śmiecia na powierzchnię , ale jedno jest pewne , ten starzec nauczył się że z akcjonariuszami się nie pogrywa , tylko nowy narybek nie pamięta co się stało ale jak poczytają to też pokład opuszczą bo na giełdzie jedna zasada najważniejsza że ze złymi kolesiami interesów się nie robi i mam nadzieję że już nigdy się nie podniesie i spadnie do 30 gr , a tak z innej beczki dlaczego ten ktoś nie chce wypłącić dywidendy przy takiej gotówce w kasie ?? a może tą gotówkę używa w innym nieokreślonym celu ? i jak się wszyscy obudzą to się okaże że tej kasy nie ma . Powodzenia

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DANKS -5,43% 0,61 2022-09-21 10:44:56
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.