Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,98 zł , zmiana od tamtej pory: -26,57%

dlaczego taka mała podwyżka opłat?

Zgłoś do moderatora
cargo morskie poszło 200 $ do góry od wiosny 2020 roku a tu tylko parę procent podwyżki...

https://www.bankier.pl/wiadomosc/PKP-PLK-planuje-podwyzke-oplaty-za-korzystanie-z-infrastruktury-kolejowej-dla-przewoznikow-towarowych-o-3-75-proc-UTK-8252344.html

  • dlaczego taka mała podwyżka opłat? Autor: ~xyz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PKPCARGO 0,00% 11,00 2022-06-29 17:00:00