Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  133,70 zł , zmiana od tamtej pory: -31,94%

Dlaczego Starward kapit. 250 mln a The Dust 47 mln ?

Zgłoś do moderatora
Obie firmy robią grę na podstawie książki znanych pisarzy a wg mnie The Dust nawet lepiej bo P. Piekara jest chyba bardziej znany z fantastyki i mówi się że zaraz po P. Sapkowskim. Dodatkowo The Dust robi jeszcze symulatory i survival i inne rzeczy. Dlaczego więc taka różnica w kapitalizacji ? Przecież to coś nie pojęte ? Albo tu jest mega drogo albo The Dust jest Mega tani ? Umie to ktoś wyjaśnić ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD -4,21% 91,00 2021-10-22 16:13:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.