Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,55 zł , zmiana od tamtej pory: 73,16%

Dlaczego Sanok nie produkuje rękawiczek medycznych

Zgłoś do moderatora
Nie umiem tego zrozumieć.
Sanok powinien ściągnąć z Azji linię technologiczną i zacząć produkować rękawiczki medyczne. Wtedy by został spółką koronawirusową.
Wystarczy popatrzeć jak radzi sobie Mercator, za chwilę wystrzeli PCC Exol.
Sanok ma potencjał. Powinni zacząć zarabiać na wirusie a i pewnie jakieś dotacje na otwarcie takiej linii by dostali..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
SANOK 0,50% 20,00 2021-10-18 16:48:37