Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Dlaczego Prezes Ukrywa Dokumenty już 11 miesiąc ? Sprawa jest Poważna !

Zgłoś do moderatora
Drodzy Akcjonariusze jak sami widzicie Prezes BLG Ukrywa dokumenty już 11 miesiąc !! Czego się boi i dlaczego je ukrywa ? czyżby tam była prawda że Wszystko już Wyprowadził z spółki ? a może już nic nie ma w samym Kazachstanie bo zostało już wyprzedane ? Coś jest na rzeczy i to bardzo złego skoro ukrywa je nawet wiedząc że grozi mu kolejna kara !!Sprawa wygląda bardzo nie pokojąco i można stwierdzać że jest to bardzo prawdopodobne że w papierach są dowody na Przestępczość na wielką skalę i szkodę którą teraz ukrywają łącznie z Krokiem I RN !! Brak Sprawozdania za rok 2020 i brak reakcji z strony RN mówi jedno że biorą w tym procederze również udział !!!! Dlaczego RN nie zwołuje Walnego ? skoro ma takie pełne prawo a jak widzimy robi wszystko przeciw Akcjonariuszom co świadczy już o układzie z prezesem!Nie dopełniają obowiązków jakie ma za zadanie RN w spółce która jest powoływana do pilnowania spraw bierzących oraz działań jakie powinień wykonywac Prezes Spółki! Dlatego trzeba będzie wystosować odpowiednie Pismo do Prokuratury i wyjasnieniu tych że spraw które są bardzo istotne dla wszystkich Akcjonariuszy i nie mówie tutaj tylko o PAM a wszystkich .Jak sami wszyscy widzicie nikt nie podejmuje tego tematu dlaczego ? co ukrywają co jest dokładnie w dokumentach albo czego już nie ma bo zostało wyprowadzone ?Chyba każdego to Interesuje nawet tutaj nie jakiego Mirosława/realistę /6_9 forwarda/Gamonia/Piotra/Johnny i wszystkich innych tutaj piszących i każdego Akcjonariusza który to posiada akcje nie ważne jaką ilość posiada bo nie o to chodzi . Tylko Dostęp do dokumentów prawdę powie co mamy i jaką wartość !! bez tego nikt się nie dowie Prawdy a kłamstwa będą dalej powielane !!Dlatego proponuję dociekać prawdy i zebrać się wszystkich i zając się tą Pilną Sprawą bo chyba wszyscy mamy współny cel a jeżeli nie to będzie już wiadomo kto bierze udział w tym procederze również !Bez podziałów bez oszczerstw bez obrzucania sie błotem !! Nie ważne czy jesteś w Pam czy nie !! każdy musi się dowiedzieć jak jest Prawda !!Wspólny Cel mamy do zrealizowania, i dociekania Prawdy co jest w dokumentach Ukrywanych przez Prezesa BLG !!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.