Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  40,04 zł , zmiana od tamtej pory: -53,22%

Dlaczego prezes Jagiełło udziela akcjonariuszom nieprawdziwych ...

Zgłoś do moderatora
... informacji na temat kredytów denominowanych i przekonuje że nie ma problemu w PKO BP:

https://strefainwestorow.pl/artykuly/spolki/20190813/pko-bank-polski-wyniki

gdy tymczasem rzeczywistość jest zupełnie inna:

http://kancelariagarlacz.pl/niewaznosc-kredytu-denominowanego-pko-bp/?fbclid=IwAR1qr0sV88nSi_U5SV7nN7SEYhPVHjbXpG3ckI_g9dqqIJGJt9DgFATGQlg

Czy to nie jest wprowadzanie akcjonariuszy w błąd? 
Przecież PKO BP ma największy wartościowo portfel kredytów CHF, a co za tym idzie będzie partycypował na największą skalę w TSUEnami jaki za chwilę nastąpi ...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PKOBP -3,35% 18,73 2020-10-29 11:48:51