Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  71,60 zł , zmiana od tamtej pory: 32,68%

Dlaczego nie pokazują nic? - tym razem bez śmieszkowania

Zgłoś do moderatora
Dobra, pośmieszkowaliśmy z chełmu, z tego, że kurs spada, to teraz coś na poważnie.

1. Dlaczego nic nie pokazali?
Firma debiutująca z niedużym budżetem nie jest w stanie podtrzymywać hypu przez 2 lata. Zapewne byliby na E3, gdyby nie ostatnie przesunięcie. Jest to logiczne, że firma chce spotęgować zainteresowanie na kilka miesięcy przed wydaniem gry. Trailery nowego Bf'a też pokazują się na kilka miesięcy przed, wcześniej devowie niczego nie pokazują, choć mogliby bo są mocną marką.
Tak naprawdę najwiekszę zainteresowanie będzie przy pierwszy trailerze, nieco mniejsze przy gameplayu. Dlatego rozumiem ich, dlaczego bardzo ostrożnie dobierają czas ich publikacji

2. To kiedy coś pokażą?
Na E3 raczej już ich nie zobaczymy (może dzisiaj na konfie Microsoftu, ale powątpiewam w to), osobiście stawiam PAX'a lub Gamescom (z wskazaniem na GS). Zakładam wtedy trailer, a gameplay trailer/video na PAX West lub w okolicy jesieni. Myślę, że jako debiutant będą chcieli pokazać się na dużej imprezie, aniżeli wrzucić coś samemu w otchłań internetu, dlatego te dwa wydarzenia wydają mi się kluczowe. PGA jest zbyt "lokalne", żeby pokazać tam pierwszy trailer, ale myślę, że firma się pojawi na tej imprezie. Jeśli nie pojawią się na GS, PAX to wtedy zacznę się martwić, póki co jeszcze jest miejsce, żeby się fajnie pokazać i zrobić duży szum wokół gry.

3. Kiedy wydanie gry?
Musi to być I połowa roku 2022, bo na tyle mają pieniędzy. Nikt raczej nie wydaje w styczniu i lutym (dodatkowo mamy Elden Ring, który może pochłonąć zainteresowanie graczy), więc spodziewam się marzec-kwiecień-maj, z tym że marzec możę być okupowany przez AAA. Następnej obsuwy nie będzie, bo gra się nie sprzeda i nie będzie kiedy jej wypuścić, żeby dobrze zarobić

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STARWARD 2,15% 95,00 2021-09-17 15:54:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.