Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,80 zł , zmiana od tamtej pory: 14,77%

dlaczego nie ma w tej chwili żadnego komunikatu o terminie premiery?

Zgłoś do moderatora
Ponieważ oni sami nie wiedzą ile to im zajmie. Niestety. Mają takie problemy z silnikiem gry że ciągle zastanawiają się nad ponowną zmianą silnika gry na nowszy. W zeszłym roku zajęło nim to chyba 6-7 miesięcy. Mogli by podać wcześniejszy ale jak im nie pójdzie to termin będzie nieaktualny. Jak podadzą termin np za rok a uporają się wcześniej to też źle. To są moje prywatne opinie i dywagacje. Innego powodu idiotycznej ciszy medialnej nie widzę.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 2,29% 25,02 2020-02-21 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.