Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,08 zł , zmiana od tamtej pory: -4,41%

dlaczego nie bedzie wezwania na 100%?

Zgłoś do moderatora
bo TURCY nic nie musza i nie chca
-po co na siłe skupowac 100% i przepłacac?
do pełnego "władania 'spółka w zupełnosci wystarczy 50% a 66% luksus
----a tu podpowiedź
P.B. z wczoraj
W sumie nie będzie to jednak więcej niż 66 proc., w związku z czym inwestor nie będzie musiał ogłaszać wezwania na akcje dające 100 proc. kapitału ZPC.
------------
średnia z 2 lat to 1,56zł
-------------
dlatego sa i beda sprzedajacy po 4 zł

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
OTMUCHOW 1,04% 3,90 2021-10-22 15:39:59