Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,30 zł , zmiana od tamtej pory: -31,35%

dlaczego Morawiecki straszy UE?embargiem na import surowcow z Rosji

Zgłoś do moderatora
ostatnia wypowiedź dowodzi ,że nadal nie wie iz UE to organizacja reprezentowana przez swoje organy - Komisje Europejska dla przykladu. Pomija konsekwentnie fakt ze jak dotad Polska jest czlonkiem UE. Zatem stawianie wyzwania UE jest stawianiem wyzwania samemu sobie. Hałąs wokół tzw embargo ma jeden cel - pokazanie ,że Komisja zwraca sie do TSUE kiedy jej sie to podoba. Wyraz temu dał niejaki Saryusz - Wolski ktory w wypowiedzi ujawnil prawdziwe intencje....
Ponadto propozycja nałożenia specjalnego podatku na weglowodory z Rosji ogloszona przez Morawieckiego jest kolejnym przykladem na czym koncentruje uwage PiS - bynajmniej nie na Rosji i Putinie. Ach te priorytety !!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PGE 0,38% 6,39 2022-10-06 13:08:46