Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  59,36 zł , zmiana od tamtej pory: 30,02%

Dlaczego kurs jeszcze bardziej urośnie?

Zgłoś do moderatora
Gdyby już nie urosło wówczas C/Z wyniósłby 3 do końca roku. Wkrótce stopy pójdą w dół i biznes w obligacje i lokaty się skończy . Strumień pieniędzy popłynie na giełdę.Co roku w Polsce budowanych będzie ponad 200 000 mieszkań. Alior jest już po restrukturyzacji , a więc Alleluja i do przodu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -0,28% 77,18 2023-11-30 17:02:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.