Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,50 zł , zmiana od tamtej pory: 18,26%

Dlaczego JRH nie podal nazwiska lekarza czy firmy

Zgłoś do moderatora
Anonimowy lekarz ktory ma juz dopuszczenia i przeszedł testy...CHYBA NIE MUSI BYC ANONIMOWY skoro podobno wg komunikatu SKUTECZNIE WYLECZYL WSZYSTKIE osoby.

Wrzuciłem w google i sorry stwierdzenia powyzsze sa chyba podkolorowane jak i ten caly balon JRH !

I nie dotarły do tych 100% skuteczności zadne koncerny farmaceutyczne, know-how ktore maja miliardy dolarow na takie prace hahahaha

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JRHOLDING 2,26% 13,60 2020-02-17 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.