Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  108,70 zł , zmiana od tamtej pory: 24,38%

DLACZEGO JEST TUTAJ C/WK=5,26 i KAPITALIZACJA 800 BANIEK

Zgłoś do moderatora
Cena / WK jest 5,26 .KAPITALIZACJA 800 PRAWIE MILIONÓW !!!, a firma ma dwie gry z których przychody co kwartał spadają , koszty rosną ,a zyski coraz mniejsze . Ma ktoś może informację ile zarząd sprzedał papieru w ciągu ostatnich dwóch lat bo f&f przekracza już 50% .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
TSGAMES -1,60% 135,20 2022-11-25 17:04:16