Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,13 zł , zmiana od tamtej pory: -50,98%

Dlaczego czekam na 8gr

1. Widać, że podbitki wykorzystywane są do wysypywania papieru przez Adrix na rozgrzane głowy

2. Na komercjalizację projektu Gameinn trzeba poczekać kilka lat

3. Info o nowym wniosku nie mówi o kwocie, celu i horyzoncie czasowym

4.Adrix w ostatnim espi podsumował, że wychodzi bo widzi lepsze inwestycje gdzie indziej, ale nie wyklucza ze kiedyś znowu kupi. Z naciskiem na kiedyś.

5. Marzenia o wejściu 11bit. 11bit nie kupi producenta domów, który robi jeden projekt, gdzie realny wynik projektu będzie znany za parę lat

6. Dużo nowych naganiaczy typu Emeryt zawsze budzić powinien ostrożność, szczególnie gdy nagania się na zaklęcia o 11 bit

7. Wynik za Q4 obstawiam słaby. Projekt realizowała firma Budowlana - czyli prezes Apis do spółki z właścicielką Adrix. Zyski zostaną w mojej ocenie w Budowlanej.

8. Dlaczego zatem 8 gr? Bo to będzie bezpieczny poziom na wejście z większym kapitałem z perspektywą kilku lat.

9.tak jak pisałem wcześniej nie zgadzam się w wielu kwestiachz Bredzikiem, szczególnie nie odpowiada mi wulgarny i lekceważący język. Jednak skutecznie w zeszłym roku przewidział spadek ba 7-8 gr. A potem wielokrotnie pisał o kilkuletnim boczniaku.

Stąd obstawiam, że kurs wejdzie w trend boczny po spadkach. Główne spadki po opublikowaniu wyników.

Za dwa tygodnie wszystko się wyjaśni

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
APIS -1,81% 0,07 2022-05-23 15:23:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.