Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,32 zł , zmiana od tamtej pory: -81,25%

dlaczego będzie rosło?? już tłumacze...

Zgłoś do moderatora
spółka atrakcyjna z małą kapitalizacją bo obecnie 2 mln zł (perspektywa wzrostu naprawde duża)

patrzę w raport i w kasie mają prawie 1,8 mln zł gotówki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a kapitalizacja 2 mln NIECAŁE!!!!!!!!!!!!!!!!!

weszliśmy na ciągłe i zaczęło się dziać, nie ma co się oszukiwać że spółki na fixach nie cieszą się sympatią

http://poqad.com/ udziały w poqad

oczywiście podtrzymane prognozy "Zarząd podtrzymuje ww. prognozy i wskazuje, że z uwagi na specyfikę działalności związanej z usługami doradczymi spodziewa się znacznej fluktuacji osiąganych przychodów w poszczególnych kwartałach 2016 roku.

FF 25% IDEALNIE!!!!!!!!!!!!!!!!

wg mnie spółka godna uwagi

aaa no i jeszcze ładnie wykresik wygląda ODBIJAMY OD DNA
  • dlaczego będzie rosło?? już tłumacze... Autor: ~janek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLANETINN 0,00% 0,06 2019-04-30 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.