Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  34,00 zł , zmiana od tamtej pory: -87,59%

Dlaczego będzie rosło:

Zgłoś do moderatora
1. Czynniki krajowe - dotacje na wszelkie rodzaje instalacje gromadzące wodę. Jestem ze Śląska, z tego co się dowiedziałem to ten program "moja woda" cieszy się ogromnym wzięciem, sam się o to staram , nie mogę się do urzędasów nawet od kilku dni dodzwonić i czytałem tylko informacje że limity na ten rok są już wyczerpane (Śląsk).
2. Czynniki światowe - jak wiadomo ropa nie cieszy się już takim wzięciem jak jeszcze kilka lat temu. Araby o tym dobrze wiedzą. Na razie stać ich na import żywności, ale do czasu i zapewne coś z tym zrobią póki mają kasę (a Aquatech ma tam już przyczółek)
- Nie na darmo mówi się że obecny kryzys migracyjny związany jest w dużej mierze z brakiem wody i tylko patrzeć gdy jakaś agenda ONZ , UE, itp. zainteresują się finansowaniem pozyskiwania wody.

Podobna sytuacja była na fotowoltaice, z tą różnicą że bez prądu można żyć, natomiast bez wody już nie.
  • Dlaczego będzie rosło: Autor: ~elek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AQUATECH -4,09% 4,22 2020-10-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.