Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  10,21 zł , zmiana od tamtej pory: -29,58%

Dla spostrzegawczych

Zgłoś do moderatora
Czy zauważyliście jedną prawidłowość na PGE? Ostatnie dwie sesje ,to najgorsze sesje na GPW, a ta spółka nie chce jakoś spadać .Co ciekawe kurs się nie zmienia ,a obroty rosną, jak myślicie ,o czym to świadczy? To klasyka, nic nie widać ,a ktoś robi robotę .To takie ściemnianie ,ktoś powie ,że nic się nie dzieje i o to chodzi, aby tak myślano, ale po obrotach każdy się zdradzi! Nie oszukujmy się ,PGE już od pewnego czasu szykuje się do wybicia ,teraz następuje akumulacja przy maksach, więc scenariusz jest łatwy do przewidzenia. Najmniejsza kara dla tych co sprzedają, to 15 zł, proszę spojrzeć na wykresy. Tyle..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 2,66% 7,19 2022-12-08 14:50:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.