Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,25 zł , zmiana od tamtej pory: -40,97%

Dla przypomnienia: Portfel Carpathia. January to przy nich cienki b...

Zgłoś do moderatora
Carpathia Capital ma udziały m.in:

SKINWALLET:
Plantwear
GenXone
Play2Chill
Ekopark SA
Dook SA

W drugim kwartale 2020 zadebiutowało 7 spółek, których fundusz objął akcje w debiucie. Za kwotę przeszło 1,6 mln zł objęto akcje 6 producentów gier i 1 spółki z sektora biotechnologicznego.

Trzeci kwartał:
Podjęto inwestycje w:

United Label SA (spółka z branży gamingu, pełniąca rolę wyłącznego wydawcy dla współpracujących zespołów deweloperskich),
Polkon SA (producent kontenerów mieszkaniowych),
Grow Uperion SA (producent i dystrybutor informatycznych narzędzi do zarządzania zespołem pracowników).

Objęto udziały w:
MD Games Sp. z o.o. (producent gier komputerowych – m. in. świetnie przyjęty Postal Redux)
PhotoAiD Sp. z o.o. (fotobudki na dworcach i w galeriach handlowych oraz innowacyjna aplikacja do robienia zdjęć).
Genomtec SA (producent szybkich testów na zakażenie koronawirusem),
Mazurskia Manufaktury Alkoholi SA (producent wódek i piw premium oraz płynów do dezynfekcji) Gamivo SA (właściciel platformy do obrotu dobrami cyfrowymi i grami).

Najbliższe inwestycje Carpathia to zmierzające na rynek publiczny: United Labels, PunchPunkGames, Polkon, Olimp, Drago Entertainment, Bored Games, President Studio, Hydra Games.

Ponadto Rumunia, itd. No i kilka mln pln wolnych w portfelu. Nie mam więcej pytań.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CARPATHIA 2,15% 4,28 2022-01-17 13:03:52