Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,96 zł , zmiana od tamtej pory: 151,44%

DLA MAŁO UWAŻNYCH

Zgłoś do moderatora
EMISJA AKCJI BEDZIE TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA 18 PRACOWNIKÓW W ILOŚCI 36000 AKCJI PO 0.10 GROSZY ZA AKCJE

W związku z przyjętą przez Spółkę strategią wzrostu wartości przedsiębiorstwa i umożliwienia realizacji programu motywacyjnego, Spółka zamierza przeprowadzić emisję akcji. Kapitał zakładowy Spółki zostaje warunkowo podwyższony w drodze emisji 12 600 (słownie: dwanaście tysięcy sześćset) akcji zwykłych na okaziciela serii D, o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda akcja, i 23 400 (słownie: dwadzieścia trzy tysiące czterysta) akcji zwykłych na okaziciela serii D1, o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda akcja

łącznie 18 (słownie: osiemnastu) osób – w ramach programu motywacyjnego, zaangażowanych w projekt produkcji gry komputerowej opartej na motywach powieści Jacka Piekary.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
THEDUST -4,37% 17,50 2020-08-07 16:42:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.