Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -27,38%

Dla kogo tuba w postaci Rzepy i Parkietu? Soros kontra PIS

Zgłoś do moderatora
Każdego dnia widać, jak wiele próbują robić prorządowe media, by oswoić ludzi z inflacją albo przekonać o korzyściach płynących np. z Polskiego Ładu.

Rzepa i Parkiet przydałyby się dziś PIS-owi jak nigdy dotąd. Gdyby dało się gospodarczo-ekonomiczną sytuację Polski przedstawić w wersji rządowej na łamach Rzepy i Parkietu, potem cytowałyby to bez problemu np. wszystkie gazety regionalne przejęte przez PKN Orlen. Fajnie, nie?

Kto wygra i kupi pakiet akcji Gremi? PiS czy Soros?
Ten ostatni Krzyż Wolności i Solidarności dla Hajdarowicza wskazuje, moim zdaniem, że za kulisami będzie bardzo ostra walka.

Soros to dla Rzepy i Parkietu rozwój, know-how, współpraca ze światowymi potentatami medialnymi.

Ale z drugiej strony rządowe instytucje i firmy mogłyby zająć reklamami i Rzepę i Parkiet od pierwszej do ostatniej strony.
Ciekawe, komu Hajdarowicz powie "tak".
Ale powie - moim zdaniem - na pewno - tak dobrej sytuacji do sprzedaży dotąd chyba nie miał. A sprzedać Hajdarowicz bardzo chce. I zarobić. Myślę, że tym razem my też zarobimy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KCI 3,28% 0,94 2023-10-04 15:51:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.