Forum Giełda +Dodaj wątek

Dla igorii warto żyć...bo chyba dzis....

Zgłoś do moderatora
Cinkciarz sponsoruje reprezentacje nie? Ma ma swoja reklame w telewizji? Ile go to kosztuje?miliom dwa? nie duzo, duzo więcej. skoro cinkciarz zarabia na rynku o którym mowi ze jest tylko w Polsce wart prawie 200mld zł, w tym 3/4 nalezy do tradycyjnych kantorów, to chyba znajdzie sie miejsce dla igorii? A pozatym firma zdobywa nowe rynki. Przy dzisiejszej cenie akcji wystarczy ze zarobi milion i wskaznik c/z jest na zdrowym poziomie, jesli wiecej 3-5mln to juz wogóle bajka.CZy jest na to szansa? Niech kazdy odpowie sobie sam,jesli ktos zna istote działania wie ze spólka nawet nie potrzebuje, budowac wk, podobnie jak w przypadku banków.A przyszłość i celowe ograniczenie udziału ulicy w akcjonariacie...to juz jeden poliszynel wie i osoba potrafiaca mysleć logicznie!!!!!
  • Dla igorii warto żyć...bo chyba dzis.... Autor: ~cinkciarz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -1,35% 0,44 2021-01-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.