Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,93 zł , zmiana od tamtej pory: 13,49%

DK78 Obwodnica Poręby i Zawiercia-Postęp prac w 2021

Zgłoś do moderatora
Rok 2020 na Obwodnicy Poręby i Zawiercia kończy się zaawansowaniem finansowym 6,84% i zaawansowanie prac projektowych 80,42%
https://dk78poreba-zawiercie-obw1.pl/postep-robot.html

Wniosek o ZRID został złożony 2,5 miesiąca temu.
Realnie decyzję może otrzymają za 3-4 miesiące.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MIRBUD 1,02% 4,46 2021-07-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.