Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  141,60 zł , zmiana od tamtej pory: -1,62%

Dino od środka

Zgłoś do moderatora
Kto zna firmę od środka wie, że od dawna się tam dzieje źle. prezes figurant bez wizji i pomysłu, nie podejmuje decyzji bo rece ma zajęte trzymaniem stołka a jak już jakąś podejmie i bedzie nie trafiona to powie że to nie on:) Część dyrektorów czy kierowników to podobne janusze ....sprzedaż, transport, logistyka magazynowa, inwestycje, kontrola, administracja. Fatalna polityka personalna połączona brakiem decyzyjności wyżej wymienionych prowadzić bedzie do jednego - akcja za 50 zł.
  • Dino od środka Autor: ~Pdpl

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DINOPL 2,80% 139,30 2019-11-15 12:56:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.