Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,87 zł , zmiana od tamtej pory: 25,29%

Deutsche Bank następny w kolejce do upadku? Akcje zanurkowały ...

Zgłoś do moderatora
Deutsche Bank następny w kolejce do upadku? Akcje zanurkowały, wzrosła nerwowość na rynkach .

Zbliża się weekend, więc inwestorzy typują kolejnych kandydatów do bankowej plajty. Po upadku symbolu bankowości szwajcarskiej, na radarze znalazła się emblematyczna instytucja niemiecka.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Deutsche-Banku-nastepny-w-kolejce-do-upadku-Akcje-nurkuja-rosnie-nerwowosc-na-rynkach-8511228.html
  • Deutsche Bank następny w kolejce do upadku? Akcje zanurkowały ... Autor: ~Filteros

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS 0,46% 1,09 2023-05-26 15:42:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.