Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,90 zł , zmiana od tamtej pory: -6,33%

deskorolkarz nigdy na desce nie jezdził a tylko robi wizerunek

Zgłoś do moderatora
Wstawia deski do zdjec na okno jaki to młody i wysportowany, niby Putin na koniu z gołą klata.

Jak się przyjrzycie tym deskom, one nie mają wogole zdartych kółek, czyli nawet nie dotkneły podłogi, chodnika z człowiekiem na desce. Deski to rekwizyty na nie prawdziwy sport. Zreszta po jego sylwetce widać że ma chora skóre, spuchniety ryj i sylwetkę od używek i niezdrowego trybu życia. Typowy objaw konpulsywnego hazardzisty.

Na deskach na zdjeciu widac cenówki gdzie sobie kupił te deski do sesji zdjeciowej.

Deski na zdjeciach to nie skate a longboard. Tak się on zna na skateboardingu jak srednio rozgarnieta Grażynka na zakupach w Biedronce. Ze tez ludzie łapia się na tak proste zagrywki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MPAY 1,81% 0,84 2022-08-16 11:23:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.