Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Decyzja BFG z 30.12.2020 - żadne odszkodowanie tego nie zadośćuczyni!

Zgłoś do moderatora
Nie ważne ile kiedyś tam wywalczę - nikt mi nie zwróci utraty zdrowia i utraty wiary w instytucje państwowe!
Myślę, że nie tylko mi - bo jest kilkadziesiąt tysięcy poszkodowanych.
I do Moich Ukochanych Pisowców - będę sobie pisał jeszcze przez 30 lat, aż moja pamięć nie będzie wracać do tej sytuacji - tak się nie robi, nie w taki sposób, tak po prostu nie można - nawet mając władzę wykonawczą, ustawodawczą i sądowniczą w jednym ręku - są przecież jeszcze jakieś zasady przyzwoitości ludzkiej!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.