Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,70 zł , zmiana od tamtej pory: -44,56%

Debiut GenXone. To pozwoli nam ruszyć

Zgłoś do moderatora
W dniach 22-23 czerwca odbędzie się 1. edycja wydarzenia Polish Capital Market Days Online Edition 2020, podczas którego zagraniczni i polscy inwestorzy będą mieli okazję poznać bliżej 11 spółek technologicznych. Będą to firmy notowane na warszawskiej giełdzie, ale również przyszli debiutanci.
Podczas 2-dniowego wydarzenia, 11 spółek zaprezentuje swój model biznesowy oraz przedstawi plany rozwoju. Uczestnicy będą mieli również możliwość zadawania pytań. W Polish Capital Market Days wezmą udział takie spółki jak PlayWay, GenXone, Holo4Labs, Movie Games, Pure Biologics, MeetBit, MedApp, Medinice, Synektik, XTPL oraz Triggo.

Może wreszcie usłyszymy, kiedy możemy liczyć na debiut.

Jak to okreslono w raporcie: "Carpathia jest znaczącym akcjonariuszem GenXone"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CARPATHIA 5,33% 3,16 2022-05-20 15:39:15