Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,08 zł , zmiana od tamtej pory: -11,44%

Deal za 2,7mld na około 5%całej infrastruktury OPL

Zgłoś do moderatora
Narazie oddali tylko 13% słabych światłowodów, co z reszta światłowodów i cała infrastruktura pod mobilki??? Deal jak cps z zachowaniem kontroli ? Wartosc 30-40mld pln
  • Deal za 2,7mld na około 5%całej infrastruktury OPL Autor: ~Wiem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
ORANGEPL 0,00% 6,27 2022-07-01 17:00:00