Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,00%

Deal na akcjach ArtGames. Rosną zyski Carpathii w drugim kwartale

Zgłoś do moderatora
Najpierw Carpathia pożyczyła 305 tys. akcji ArtGames, potem sprzedała, teraz objęła 305 tys. z nowej emisji - taniej niż sprzedała. I akcje odda.
Może akcjonariusze ArtGames niezbyt zadowoleni - my tak.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/ART-GAMES-STUDIO-S-A-Zawiadomienie-z-art-69-Ustawy-o-ofercie-publicznej-przekroczenie-progu-powyzej-5-procent-udzialu-w-ogolnej-liczbie-glosow-na-Walnym-Zgromadzeniu-Spolki-7901944.html

Teraz należy oczekiwać komunikatu o objęciu przez Carpathię 800 tys. akcji BitEvil. Po 50 groszy...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA 2,15% 4,28 2022-01-17 13:03:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.