Forum Giełda +Dodaj wątek

Dawno sie Tymosiek nie udzielał na blogach,co nie? ...........

Zgłoś do moderatora
........było by wesoło gdyby znowu bajduzył. Zastanawiam się czemu nie zajmą sie poszukiwaniami zycia poza ziemskiego.Zbudowali by helikopter międzygwiezdny i z Tymosiem latali by w ukladzie słonecznym i patrolowali szukając życia.
Ponoc Europa ( satelita Jowisza) ma skłonności do występowania życia,czemu nie wpadną na pomysł spenetrowania tego miejsca?
Wystarczy nowa emisja na ten cel i jedziemy w kosmos.
POMOŻECIE?????????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GREENTECH -13,58% 1,40 2020-03-04 13:00:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.