Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,17 zł , zmiana od tamtej pory: -6,47%

Dawno mnie tu nie było Współczuję wszystkim ubranym

No Dareczek namieszałeś ludziom w głowach a efekt jest taki jak pisałem kiedyś kilkukrotnie przez poziomie 1.80 ipozniej na coraz niższych jak widzisz wyszło na moje choć zawsze mi próbowałeś wcisnąć że kolejne coraz niższe poziomy to życiowa okazja tak jeszcze się przyglądam jeszcze tym innym okazjom które tak usilnie promowales tam też ludzie topią swój dobytek bo owe spółki też w okolicach swoich historycznych minimów ciekawy jestem co teraz tym biednym ludziom powiedziałbyś patrząc im prosto w oczy.
Na tym forum chelpisz się teraz juju które chwilowo podrosło co i tak nie zmienia obrazu całości twoich kompletnie nietrafionych wizji.Zanim potopisz w taki czy inny sposób kolejne osoby które zawierza twoim nietrafionym wizjom pamiętaj że to co dajesz innym w takiej czy innej formie wróci do Cb z powrotem. Mimo wszystko pozdrawiam i życzę rozsądku zanim wprowadzisz innych na pole minowe
Peron ten jedyny prawdziwy
PS A wszystkim naiwnym życzę inwestycji w dobre przejrzyste perspektywiczne spółki nie dajcie się mamić takim inwestycyjnym fanatykom bo niepotrzebni e utracicie swój ciężko ciulany grosz...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COALENERG 13,57% 0,16 2020-02-17 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.