Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  92,00 zł , zmiana od tamtej pory: -4,57%

dawno dawno temu, w odległej galaktyce...

Zgłoś do moderatora
ZAP 19.01.2016 276 zł...
https://www.biznesradar.pl/notowania-historyczne/ZAKLADY-AZOTOWE-PULAWY,26
ATT przekraczają wtedy 100zł...

3 razy wyceny dzisiejsze. OK że CO2 drogie, ale są granice zachowania proporcji. 140-150zł ZAP i 50-60zł ATT to uczciwe wyceny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PULAWY -0,68% 87,80 2021-07-30 16:25:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.