Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  81,38 zł , zmiana od tamtej pory: 13,30%

Dawać Lotos na 200 i PKN będzie bankrutem

Zgłoś do moderatora
Skoro krzywousty chce wyjąć w przyszłym roku na rozdawnictwo z GPW 28 mld z OFE i 53% wartości Lostos to trzeba mu pomóc i wypompować Lotos na 200:)
Jeżeli PKN będzie musiał zapłacić 20 mld zł za akcje Lotos to akcje PKN spadną poniżej 10 zł.
Swoją drogą to trzeba być niezłym fantastą żeby wierzyć, że można do budżetu państwa z GPW w ciągu roku wyjąć 36 mld zł bez krachu.
  • Dawać Lotos na 200 i PKN będzie bankrutem Autor: ~stefan

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -1,71% 92,20 2019-11-14 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.