Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,20 zł , zmiana od tamtej pory: -1,61%

Darmowa reklama, wysokie ceny emisji, przyszłość

Zgłoś do moderatora
1.wszędzie piszą o spółce nextbike ... niezła darmowa reklama...

2. były trzy emisje po cenie 31 zł, 19,47 zł, 19,47 zł link https://www.bankier.pl/gielda/notowania/new-connect/NEXTBIKE/akcjonariat 

3. z emisji spółka pozyskała duzo pieniędzy... ktos zainwestował duzo pieniędzy nie po co żeby teraz zamykać spółkę...

4. dzisiaj była panika bez powodu spadło na małych obrotach... nie długo wszystko sie wyjaśni ... liczy się przyszłość ...

 

 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEXTBIKE 0,00% 6,10 2020-10-23 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.