Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,78 zł , zmiana od tamtej pory: 27,07%
Obajtek właśnie zarejestrował taką firmę budowlaną. Za chwilę się dowiemy, że firma danbruk będzie budowała mur na granicy. Podobno będzie z parówek, tych, które nie schodzą na stacjach orlenu, dlatego też nawet nie będzie wymogów konstrukcyjnych, wszystko będzie objęte tajemnicą.
  • Danbruk Autor: ~mag
  • Re: Danbruk Autor: ~efr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TORPOL 0,25% 16,24 2022-05-23 09:34:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.