Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,12 zł , zmiana od tamtej pory: 26,70%

Dalszy rozwój sieci sprzedaży na rynku krajowym

Zgłoś do moderatora
Dalszy rozwój sieci sprzedaży na rynku krajowym Grupa kontynuuje jakościowy rozwój sieci sprzedaży na rynku polskim poprzez ulepszanie wystroju prowadzonych sklepów oraz dostosowanie sieci sklepów do warunków rynkowych. Istotnym wsparciem sieci sklepów stacjonarnych i wzmocnieniem wizerunku marki Solar na rynku jest unowocześniony i bardzo dobrze działający sklep internetowy. Na rok 2021 przewidywane jest także dołączenie oferty produktów marki Solar do popularnej międzynarodowej platformy sprzedaży odzieży.  '

kiedy to ogłoszą oficjalnie????

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SOLAR 1,95% 5,22 2021-07-23 16:36:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.