Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,27 zł , zmiana od tamtej pory: 189,18%

Daliśmy się ubrać

Zgłoś do moderatora
No niestety wygląda to na mega ubranie ludzi - kurs dziś zalicza historyczne minima dojeżdżając do 2,255 PLN

Nie ma opcji aby ktokolwiek sprzedawał to z zyskiem więc wychodzi fundusz który cały czas sypie po 2000 akcji - nie wiem dlaczego nie zajmuje się tym KNF

Wczoraj uśredniłem trochę ale widzę że ten zabieg jest bez sensu - tu nie ma co zbierać i chyba trzeba czekać aż dojdzie do 0,01 za akcję i tyle.

Mając na uwadze jak to potrafiło wystrzelić to sprzedaż teraz jest mega ryzykowna - no chyba że macie pomysł gdzie to odrobić?

Jestem mega wkurzony

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PROVIDENT 0,77% 6,55 2021-04-23 11:13:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.