Forum Giełda +Dodaj wątek

Dalej obserwuję spółkę i powiem tak, że jeżeli te 10 zeta to nie było

Zgłoś do moderatora
pod skup od funduszy to byłaby to informacja fatalna i należy oczekiwać dalszych głębokich spadków. Już wyjaśniam dlaczego - otóż zbicie kursu do np. 5 zeta spowoduje ogólną niechęć do spółki co pozwoli o ile nie na pogłębienie spadków to na utrzymanie kursu w okolicach tych 5 zł. A wtedy … wiadomo, spokojny, powolny skup przez wtajemniczonych i ….. odkup po 10 złotych minimum. Czysty biznes i 100% zarobku bo odkup przecież "zgodzie z uchwałą ZW". Cóż obserwuję dalej bo ryzyko duuuuże.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
4FUNMEDIA 2,44% 8,40 2022-01-28 12:22:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.