Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  54,16 zł , zmiana od tamtej pory: -0,66%

Czyżby rusałka już zaczęła keszowac?

Zgłoś do moderatora
Już niby wszystko wyglądało dobrze a tutaj nagle pojawiły wiec ruchy na gaszace wzrosty. Co się zbiera do wybicia dostaje jakim większym pakietem. Czy jest spora grupa co niezależnie od wyników ma zamiar wyskoczyć? Jest dobrze i może być jeszcze lepiej ale czy nie zostanie to zgaszone?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ALIOR -8,69% 53,80 2021-11-26 17:04:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.