Forum Giełda +Dodaj wątek

Czyżby ludzie nie wiedzieli

Zgłoś do moderatora
Ważne, żeby czytac uważnie raporty, wspolczuje tym co sie dzis wyprzedali po 3 zł

Igoria !!

W ramach projektu realizowanego przy współpracy z Regionalną Instytucją Finansującą Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw, pt. „Integracje systemów informatycznych w celu elektronicznej kooperacji w zakresie wymiany walut i rachunku powierniczego Escrow”, trwają zaawansowane prace wdrożeniowe przy współpracy z partnerami Spółki. Łączna kwota przyznanych środków wynosi 503 018,00 PLN

W ramach projektu realizowanego przy współpracy z Regionalną Instytucją Finansującą Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw obejmujący, między innymi budowę systemu do obsługi błyskawicznych przelewów międzynarodowych. Wdrożenie planowanych rozwiązań pozwoli na uruchomienie dodatkowych usług na platformie transakcyjnej Trejdoo.com. Łączna kwota przyznanych środków wynosi 1 003 926,00 PLN. Projekt jest realizowany zgodnie z harmonogramem.

Obecnie Spółka aktywnie rozwija swoją działalność w Polsce, Republice Czeskiej, Słowacji, Wielkiej Brytanii i Norwegii poprzez zdobywanie partnerów strategiczych oraz kluczowych klientów. Rozwój usług i ekspansja w kolejnych krajach europejskich będzie realizowana sukcesywnie.

" Wielkiej Brytanii i Norwegii" stamtąd codziennie płynie taka kasa, ze sobie sprawy nie zdajecie


Dotychczas, poza wersją polską i angielską platformy Trejdoo została wdrożona wersja francuska. Obecnie trwają prace nad wdrożeniem wersji hiszpańskiej, czeskiej i słowackiej. Strategia ekspansji zagranicznej będzie realizowana sukcesywnie w kolejnych krajach europejskich. Zakres świadczonych usług będzie obejmował płatności, transfery środków, płatności mobilne, rachunek Escrow i wymianę walut.

czyli następna Hiszpania i Francja... SŁABO ??

pozdr dla naganiajacych na spadki... dzialajcie dalej, to moze jeszce taniej dokupie

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IGORIA -5,63% 0,30 2023-11-28 16:16:47