Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,50 zł , zmiana od tamtej pory: 44,00%

Czytaj to tak: dokończymy grę bo nie umiecie, kasa głównie dla nas

Zgłoś do moderatora
Na chłopski rozum : dokończymy grę co pochłonie kilkadziesiąt milionów (pewnie ok 20 a nie 99) , wyłożymy tą kasę za Was bo nie macie wyjścia bo nie umiecie dokończyć i kasy nie macie, ale prawo do gry będzie nasze a Wam odpalimy np. 20% od sprzedanej gry ? Czy tak będzie zobaczymy ale moim zdaniem tak, sprzedali produkt za jakieś grosze bo ni tak by nie dokończyli no albo zamiast np 20. Mln jest tak że otrzymają no 20-30 mln za grę aby coś zarobić plus koszty się zwróciły i sprzedają całą grę innej firmie ale to oczywiście moje zdanie i mogę się mylić , także proszę się tym nie sugerować

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 0,80% 25,20 2020-05-29 17:00:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.