Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  84,20 zł , zmiana od tamtej pory: -43,22%

Czytaj rekomendacje Santander z dnia 14.03..2019 a z dziwisz się.

Zgłoś do moderatora
Rekomendacja Santander Lotosu mówi o trzymaj przy cenie 95 PLN z ceną docelową 98 PLN w dniu 14.03.2019. Na dowód przedstawiają udokumentowanie w wynikach i ich perspektywie - całkiem dobre. A już od 18.03.2019 Lotos zaliczył na dziewięć kolejnych notowań siedem poważnych spadków ceny 95/82 czyli ok. minus 14,5%. Jak to się ma w stosunku do tej rekomendacji?, można powiedzieć,że odwrotnie proporcjonalnie. Bo np. tak jak rekomendują LOTOS przy cenie 95 PLN trzymaj z ceną docelową 98 PLN to KGHM rekomendują w tym samym czasie sprzedaj z ceną docelową 56 PLN, a KGHM ma się całkiem dobrze i cena na dzień dzisiejszy wzrosła do 105 PLN. Ten bank powinien "zapaść się pod ziemię" razem z tymi komentatorami.
Nie wiem kto zatrudnia w tym banku tych niewiarygodnych urzędasów - kompletna porażka!!!!!!!!!I i na dodatek oni prowadzą biuro maklerskie!!!!!!!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LOTOS -1,52% 47,81 2020-08-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.