Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  61,00 zł , zmiana od tamtej pory: -99,67%

CZYTAĆ uważnie

Zgłoś do moderatora
link 

Zamiast trolować i zadawać pytania.

Poczytać w skupieniu i docenić !!! PODZIWIAĆ i postarać się zrozumieć.

Spółka Daje MCAN których wartość jest wyceniana nie mniej niż 1$ (to cena wyjściowa) uzyskanie tej kwoty powinno zająć dosłownie parę sekund.

A to dlaczego ?

Bo jak Spółka rozpocznie sprzedaż udziałów np. farm fotowoltaicznych (25%) można kupić te 25% za MCAN.

Czyli obecnie MCAN ma 1/4 wartości przypisanej (minimalnej)

Szacunkowo budowa farmy ok. 3mln zł
25% udziałów z tej farmy to 750 tys zł (czyli można kupić udziały warte 750tys zł za ok 200 tys zł po przeliczeniu aktualnego kursu)
To tak czysto teoretycznie bo nikt wam taniej jak 1 $ nie sprzeda większej ilości MCAN, ale po woli można skubać.

To tak orientacyjny zarys WARTO poczytać i dotrwać do końca sposobów inwestycji jest mnóstwo. Posiadając MCAN nie tylko macie kryptowalutę, ale LOKATĘ na całe życie.
To nie wynajem mieszkania / działki to jest jeszcze prostsze i bardziej zyskowne.

Ktoś powie, że perpetum mobile nie istnieje - ale to właśnie tak wygląda. Samonapędzający się rynek umożliwiający każdemu zarabianie pieniędzy.

Nie ma drugiego takiego krypto na świecie.
Tu się Nobel z ekonomii należy

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,20 2022-05-16 16:35:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.