Forum Giełda +Dodaj wątek

Czytać prosze 3 minutki poświęcić możecie :) dla zabicia nudy ;)

Zgłoś do moderatora
Proszę o wypełnienie 3 min ankiety o Strategiach inwestowania pomoże mi to w napisaniu pracy magisterskiej :) Dziękuję :)

www.ankiety-online.pl/survey.php?id=SurveyPage&survey=699d793f802518&page=0

po 200 ankietach przestane was meczyć ;)

Dzięki dla tych co już wypełnili to tylko 3 minutki a temacik ciekawy dla wszystkich troche tu ludzi jest jak kazdy wypełni bede mial szybko spokoj :) dzieki i milej niedzieli :)p
  • Czytać prosze 3 minutki poświęcić możecie :) dla zabicia nudy ;) Autor: ~Bartek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
08OCTAVA 0,00% 1,03 2021-09-16 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.